Telefon
WhatsApp
Ubisoft, talihsiz oyunu Skull and Bones için yeni görüntüler yayınlıyor

Skull and Bones oyunu tam altıncı kez ertelendikten sonra Ubisoft, korsan oyunu hakkında bazı gelişmeleri paylaştı.

Skull and Bones'un Twitter hesabında, ertelemeye dair daha fazla bilgi verilirken hayranların merakla beklediği oyuna dair yeni oynanış görüntülerinin ilerleyen günlerde yayınlanacağı açıklandı. Açıklamanın öne çıkan kısımları şu şekilde:

 

"Bu ekstra zaman sayesinde önceki testlerde verdiğiniz geri dönüşlere istinaden oyun deneyimini daha da dengeleyip kusursuzlaştıracağız."

Ekip oyunu kusursuz hale getirmek için çalışırken, Skull and Bones'a ait yeni oynanış içerikleri de tüm sosyal kanallardan paylaşılacak. Oyuna dair önceki gösterimlerde keşfetmeningemi kişiselleştirmenin, korsan barınaklarının nasıl göründüğüne yakından bakmıştık.

Geliştirici ekip, yeni test aşamalarının "çok yakında" yapılacağından başka oyunun yayın tarihine ilişkin bir detay sunmadı.Skull and Bones, altıncı kez ertelenmeden önce 9 Mart tarihinde yayınlanacaktı. Ubisoft'un son ertelemesiyle bu tarih 2023-2024 mali yılının erken dönemi oldu. Yani oyun en erken Nisan ayında yayınlanabilecek ancak erken dönem dendiği için en geç bu yıl sonuna kadar çıkabilecek. Ubisoft ayrıca henüz duyurmadığı üç yeni oyununu da iptal etti, çünkü şirket maliyet azaltmak amacıyla yola daha az sayıda oyunla devam etmeye karar verdi.

Kaynak Linki: https://www.milliyet.com.tr/teknoloji/ubisoft-talihsiz-oyunu-skull-and-bones-icin-yeni-goruntuler-yayinliyor-6887783

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Reklam

Yazarlarımız

Ankara Nöbetçi Eczaneler

E-Bülten Aboneliği