Telefon
WhatsApp
Google Üzerinden Para Kazanma Yolları ! 2023
 1. Google Adsense: Google'ın reklam ağı olan Adsense, web sitelerine reklam yayınlama imkanı sağlar. Web sitenizde yayınlanan reklamlardan gelir elde edebilirsiniz.

 2. Google Play: Android uygulamaları geliştirerek Google Play Store'da yayınlayabilir ve uygulamanızdan gelir elde edebilirsiniz.

 3. YouTube: Google'a ait olan video platformu YouTube, reklam gelirlerinden pay almanızı sağlar. Kanalınızda yayınlanan videolardan gelir elde edebilirsiniz.

 4. Google Opinion Rewards: Bu uygulama, Google'ın size sorular sorması karşılığında Google Play kredisi veya PayPal ödemeleri sunar.

 5. Google Affiliate Network: Bu program, web sitenizden yönlendirdiğiniz müşterilerin satın alımları için komisyon ödemesi yapar.

  1. Google Adwords: Reklam verenlerin Google arama sonuçlarında, Google reklam ağındaki web sitelerinde ve YouTube'da reklam yayınlamasını sağlayan bir platformdur. Adwords reklam kampanyaları üzerinden para kazanmak, reklam verenlerin reklam bütçeleri üzerinden gelir elde etmek anlamına gelir.

  2. Google Analytics: Google'ın web sitesi analiz aracı olan Analytics, web sitenizin trafiğini ve kullanıcı davranışlarını ölçmenize olanak tanır. Bu verileri kullanarak, web sitenizi optimize edebilir ve daha fazla trafik ve daha yüksek dönüşüm oranları elde edebilirsiniz.

  3. Google Cloud Platform: Google'ın bulut bilişim hizmeti olan Cloud Platform, web uygulamaları ve diğer hizmetler için altyapı ve araçlar sağlar. Bu hizmetleri kullanarak uygulamalar oluşturabilir ve bu uygulamaları kullanıcılarınızdan para kazanabilirsiniz.

  4. Google Drive: Google'ın bulut depolama hizmeti olan Drive, belgelerinizi ve diğer dosyalarınızı depolamanıza olanak tanır. Ayrıca, belgelerinizi paylaşabilir ve işbirliği yapabilirsiniz.

  Bu yöntemlerden herhangi birini kullanarak, Google üzerinden para kazanma potansiyeline sahipsiniz. Ancak, bu yöntemlerin bazıları daha uzun vadeli planlama ve yatırım gerektirirken, diğerleri daha hızlı sonuçlar almanızı sağlayabilir. İşinizi iyi planlayarak, başarılı bir şekilde Google üzerinden para kazanabilirsiniz.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Reklam

Yazarlarımız

Ankara Nöbetçi Eczaneler

E-Bülten Aboneliği